Polepy automobilov
Všetky naše práce si možete
pozrieť v Galérii
Galéria polepy automobilov

Nechajte Vašu reklamu pracovať za Vás. Ponúkame Vám originálne, na zákazku robené reklamné polepy automobilov. Ich rôznorodosť, variabilita, tvar, velkosť a farba im umožňuje prispôsobenie sa ktorémukolvek dielu karosérie na Vašom automobile. Prostredníctvom reklamy na aute tak môžete zvýšiť rating (ohlas) Vašej firmy či produktu a pozitívne tak osloviť široké okolie. Reklamné polepy dodajú Vášmu autu marketingové výhody pri každom pohybe vozidla. Vytvorte si tak aj Vy reklamnú kampaň a využite možnosť propagácie. Ponúkame návrh, realizáciu a poradenstvo v oblasti reklamy či reklamnych polepov automobilov.

Tisíce tvarov a farieb zaručuje zrealizovanie akýchkoľvek požiadaviek zákazníka na výrobu reklamných polepov. Ponúkame taktiež výrobu zákazkových "tuningových" polepov, nálepiek na autá, firemných lôg, šachovníc , nápisov a mnoho iného. Samotné polepy a ich dizajn či farebné prevedenie tak zaručia Vášmu autu jedinečnosť a originalitu. Prostredníctvom stránky www.reklama-m.sk si tak aj Vy máte možnosť vybrať zo širokej škály originálnych a na mieru vyrobených polepov.

Jednou z ďalších možností mobilnej reklamy je výroba reklamných tričiek. Potrebujete rýchly a jednoduchý spôsob ako vytvoriť vlastné oblečenie pre Váš pracovný či športový tím? Reklamné tričká sú skvelým spôsobom ako účinne propagovať Vašu spoločnosť na verejnosti alebo získať rešpekt pre Váš pracovný tím. Pridanie textu, loga či obrázku Vám tak ponúka možnosť kreativity vo všetkých smeroch.

Nápady ako aj fotky našich prác si môžete pozrieť v našej fotogalérii. V prípade otázok alebo dotazov nám napíšte, radi Vám ich zodpovieme.

Ponúkame:

  • Reklamné polepy áut
  • Výroba nálepiek
  • Car sticker
  • Logá, nápisy, šachovnice, tribal
  • Distribúcia karbónovej fólie 3M
  • Reklamné, retro, funny, tričká

Kontakt
Adresa:
Martin Krištály
Jabloňová 12
Zvolen
960 01
Tel.:
0908 / 867 310
NáJDETE NáS AJ NA FACEBOOKU
Napíšte Nám
6 + 3 =
Prosím vyplnte všetky položky.
späť
Ďakujeme, Vaša správa bola úspešne odoslana.
späť