Matné fólie
Všetky naše práce si možete
pozrieť v Galérii
Galéria matné fólie

Matné fólie ako jedna z možností zabezpečenia si súkromia, sa čoraz častejšie vyskytuje najmä v kancelárskych či služobných priestoroch. Zabezpečujú maximálne súkromie pri plnom ponechaní denného svetla a zároveň plnia funkciu "mliečneho skla ". Rozmedzie priepustnosti svetla pri matných fóliach sa pohybuje od 30% do 85 % no výhľad do interéru alebo naopak je obmedzený na minimum. Poskytujú tak prirodzenú bariéru s rôznymi stupňami súkromia. Ich výhodou je maximálna širka až 153cm čo zvýrazňuje možnosť lepenia aj na tie najväčšie sklenené plochy bez toho, aby bolo nutné lepenie fólie z viacerých kusov, prípadne dolepovanie, čo vyhovie aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníka. Tento druh fólií si získava čoraz väčšiu obľubu najmä v miestach , kde je nevyhnutné zamedziť výhlad na minimum, či už sú to podnikateľské alebo súkromné objekty.

Ponúkame:

  • Zamedzenie výhľadu do interiéru alebo exteriéru pri zachovaní maximálnej priepustnosti svetla
  • Možnosť aplikácie aj na iné povrchové materiály ( polykarbonát, lexan )
  • Dodávajú sofistikovaný a moderný dizajn
  • Jednoduchá aplikácia

Produktový rad dekoratívnych a matných fólií robí okno nepriehľadné a umožňuje tak dosiahnutie maximálneho súkromia. Ich využiteľnosť je širokospektrálna , vhodné sú ako do interíeru, tak do exteriéru. Zabraňujú a minimalizujú priehladnosť, čím zvyšujú Vaše súkromie, chránia Vás pred "zvedavými očami" pričom zachovávaju priepustnosť svetla. Ich "piesková" textúra umožňuje jednoduchú aplikáciu , údržbu a v prípade potreby aj demontáž. Poskytujú tak maximálnu ochranu osobných údajov na miestach, kde je nevyhnutné oddeliť pracovný priestor, prípadne zamedzenie výhľadu. ( kúpeľne, kuchynské priestory , vysoko viditeľné miestnosti ) Medzi prednosti patrí aj ich cenová dostupnosť a variabilita. Širokospektrálnosť matných fólií umožnuje aplikáciu aj na povrchy ako sú prekrytia bazénov , markízy , podstriešky, zimné záhrady a podobne. Nezanedbateľnou výhodou matných fólií je aj úspora energie, pričom v chladnejšom počasí zabraňujú úniku tepla do exteríeru a udržiavajú tak teplo Vášho domova. Fólie sú navyše ošetrené viacerými vrstvami , ktoré znemožňujú vyblednutie samotnej fólie , čo zvyšuje ich dlhovekosť.

Vysoko kvalitný materiál umožňuje preniknutie až 70% prirodzeného denného svetla do interiéru,zatiaľ čo neustále poskytuje súkromie. Chránte aj Vy Váš majetok, dokumenty, pracovné prostredie pred širokým okolím. Hoci existuje niekolko variant, možnosť aplikácie matnej fólie je velmi výhodná a to aj vďaka cenovej dostupnosti pre koncového užívateľa. Pri odbornej inštalácii bude investícia do matnej fólie mimoriadne rýchlo návratná.

Kontakt
Adresa:
Martin Krištály
Jabloňová 12
Zvolen
960 01
Tel.:
0908 / 867 310
NáJDETE NáS AJ NA FACEBOOKU
Napíšte Nám
6 + 3 =
Prosím vyplnte všetky položky.
späť
Ďakujeme, Vaša správa bola úspešne odoslana.
späť