Airbrush
Všetky naše práce si možete
pozrieť v Galérii
Galéria digitálna reklama

Do našich služieb sme pre našich zákazníkov zaradili nasledujúce balíky:

Promo Time 10 sekundový spot 10 x za hodinu

PromoTime je ideálnym riešením reklamnej kampane stredných a malých podnikov s jedinečne flexibilným vysielaním akciovej alebo sezónnej ponuky bez nadbytočných nákladov.

Vaša atraktívna forma digitálnej reklamy je po celý deň viditeľná ako pre chodcov, tak aj pre motoristov. Optimálne nastavená frekventovanosť reklamných spotov v slučke vysielania potom vytvára nielen pozitívnu väzbu na budovanie Vášho imagu, ale minimálnym nákladom na oslovenie prináša zároveň aj zaručenú efektivitu kampane.

Top Time 20 sekundový spot 12 x hodinu

Pokiaľ máte záujem masívnou kampaňou detailne predstaviť každému okoloidúcemu Vašu komplexnú ponuku, ktorú aktívne aktualizujete zaslaním e-mailu alebo zavolaním na telefón, potom je TopTime Vaším ideálnym typom kampane. Spektrum rozmanitých reklamných spotov s vysokou intenzitou vysielania vyrábaných v sériách je špičkový typ out of home prezentácie, ktorá prináša do podniku image, s ktorým efektivitu kampane nebude určovať jej sledovanosť , ale Váš znásobený zisk!

Show Time 10 sekundový spot 30 x hodinu

Potrebujete niečo rýchlo predať, prenajať alebo oznámiť? Máte chuť vyjadriť sa naozaj vo veľkom v triliónoch farbách a dokonalej dynamike?

Blahoželajte k sviatku, výročiu alebo hoci úspechu svojím kolegom, priateľom, či rodine? Maximálna intenzita opakovaní a denne nové variácie vizuálu spoľahlivo zaručia, že Váš oslávenec si svoje želanie prečíta a každý oznam nájde svojho adresáta.

V prípade otázok, prípadne objednávok nás kedykolvek kontaktujte na:
martin.reklama@gmail.com
tel: +421 908 867 310

Kontakt
Adresa:
Martin Krištály
Jabloňová 12
Zvolen
960 01
Tel.:
0908 / 867 310
NáJDETE NáS AJ NA FACEBOOKU
Napíšte Nám
6 + 3 =
Prosím vyplnte všetky položky.
späť
Ďakujeme, Vaša správa bola úspešne odoslana.
späť